Złoty (jak miód)
standard jakości:

Miód to produkt doskonały. Dlatego my też chcemy tacy być. Pracujemy nad tym codziennie, zdobywając kolejne certyfikaty i branżowe wyróżnienia.

Na złoty standard jakości Ratos składa się wszystko: od samych produktów, przez terminowość dostaw, solidność opakowań, warunki transportu, aż po kontakt z klientem, zarówno detalicznym (sklep), jak biznesowym (B2B).

Jakość nie może być częściowa. Albo jest, albo jej nie ma. Tu możesz przekonać się, co osiągnęliśmy dzięki takiemu podejściu, i co oferujemy naszym klientom i partnerom:

miod

Zarządzanie jakością

HACCP

Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points). Znany i respektowany w całej UE system kontroli bezpieczeństwa żywności. Podzielony na siedem zasad, system HACCP pozwala zyskać pewność, że certyfikowany zakład zadbał o wszystko, co może wpłynąć na walory zdrowotne produktu, właściwe warunki produkcji i bezpieczeństwo finalnego konsumenta.
hazard-analysis-critical-control-point
fssc22000

Zarządzanie jakością

FSSC 22000

FSSC 22000 to jeden z najbardziej restrykcyjnych standardów zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności. Jest opracowany przez Globalną Inicjatywę na rzecz Bezpieczeństwa Żywności (GFSI) w zgodzie z powszechnie uznawaną normą ISO 22000. Firmy działające wg FSSC 22000 to elita ? jesteśmy bardzo dumni, że należymy do niej od 2019 r., i możemy zaoferować klientom i partnerom B2B jeszcze wyższe standardy doskonałości.

Nasze nagrody

Jesteśmy doceniani przez branżę, samorządy i organizacje biznesowe. Ich uznanie to dla nas dodatkowa motywacja do pracy. Dziękujemy!