Ratos-natura:
pszczoły, ludzie, pasja

Jesteśmy pracowici jak pszczoły, a w biurze często jest ruch jak w ulu. Czy jesteśmy słodcy jak miód? To mogą ocenić tylko klienci ? ale staramy się!

Jesteśmy blisko Gór Świętokrzyskich i blisko każdego klienta ? zawsze na odległość maila lub telefonu. Skupujemy miód od pszczelarzy z całego kraju. Ludzi, których znamy od lat i wiemy, że co roku zachwycą nas doskonałym produktem.

Wiemy, gdzie szukać tego, o co dopytują się później klienci. Miody lipowy i wielokwiatowy pozyskujemy na Mazurach, gdzie są najlepsze łąki i aleje lipowe. Gryczany na Lubelszczyźnie, obficie obsianej gryką,a spadziowy ? tu blisko, w Górach Świętokrzyskich, gdzie nie brakuje wspaniałych lasów jodłowych.

Co jeszcze warto o nas wiedzieć? Najważniejsze są dla nas trzy rzeczy:

Pszczoły

Wiele firm mówi o sobie 'producenci miodu’, ale my uważamy, że miodu się nie produkuje. Miód się tworzy, i robią to pszczoły, a nie ludzie.

My możemy za to z dumą dostarczać naszym Klientom miody naturalne, które zawdzięczamy tym wyjątkowym stworzeniom, i dbać o to, by każdy był zadowolony z zakupów w sklepie Ratos-Natura.

W pewnym sensie pszczoły to nasi najważniejsi współpracownicy ? pszczelarze, z którymi współpracujemy, dbają o nie, a one odwdzięczają się wspaniałym miodami, za który klienci chwalą nas od lat

Ludzie

Ludzie w Ratos-Natura są równie pracowici, uważni i oddani swoim zadaniom jak pszczoły. Jesteśmy dumni, że udało nam się zbudować tak zgrany i niezawodny zespół.

Każdy z nas to specjalista w swojej dziedzinie, i zawsze możemy liczyć na wzajemną pomoc. Tak samo podchodzimy do relacji z klientami ? jesteśmy tu dla nich i dzięki nim, więc każdy, kto nas odwiedza, może liczyć na przyjazną atmosferę i zawsze profesjonalną obsługę.

Jakość mamy w naturze

Pasja

Tajemnica naszego sukcesu to… żadna tajemnica! My wszyscy po prostu kochamy to, co robimy. Inaczej by nas tutaj nie było.

Codziennie idziemy do pracy z uśmiechem, dbamy o jakość produktów, o klientów i o siebie nawzajem. To zapewne to zaangażowanie sprawia, że miody od Ratosu smakują tak wybornie.

Brzmi aż za słodko? W końcu oferujemy miód,
najsłodszą z najzdrowszych substancji.

Dla nas to oczywiste, że dobre produkty powstają z dobrych działań.

Będziemy dumni, jeśli poświęcisz nam chwilę, obejrzysz ofertę miodów, a może nawet spróbujesz któregoś z nich. Warto!

Zapraszamy,
Stanisława i Rafał Zdziebło z zespołem